Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

OyunYöneticisi

Türkiye online gaming sektöründe yeni bir atılımla ismini duyuran OyunYöneticisi, 2006 Temmuz ayında Sunucuları ile faaliyete geçmiştir. Tamamen genç ve dinamik bir kadroya sahip Oyunyöneticisi ülkemiz online gaming oyunları alanında yenilikler ve farklılıklar yaratmayı hedeflemektedir.

Türk oyuncularının ve klanlarının büyük bir heyecan ve zevkle oynayacakları ve ateşli maçların geçeceği sunucularımız sizlerin hizmetine alternatifli paketler halinde sunulmuştur. Bu sunumlardan faydalanımların sizlerin oyun ufuklarını geliştireceği ve farklı heyecanlar oluşturacağı kaçınılmaz bir gerçekliktir.

Araştırma ve geliştirmeye büyük önem veren Oyunyöneticisi en son teknoloji, veri ve bilgilerden faydalanarak sitesini sizlerin beğenisine sunmuştur ve bu beğeniyi kazanmak için tüm performansı göstermiştir ve gösterecektir. Son kullanıcıya saygı, satış sonrası güvenli hizmet ve insan merkezli teknolojik yaklaşım bizleri diğerlerinden ayıran önemli ayraçlarımızdandır.

Klanlardan gelen yoğun istekler doğrultusunda CS sunucularındaki özellikler, ilerleyen süreçlerde dahada geliştirilip sizlerin beğenisine sunulacaktır.